GENESİS BİLİŞİM VE GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

2015 yılından bugüne müşterilerine uzman kadrosu ile elektronik güvenlik sistemleri alanında teknolojik çözümler üreten Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri; titiz çalışma, kalite ve sürekli hizmet sunmayı ilke edinmiş olup, projelerinde, yerel yönetmeliklere ve uluslararası standartlara bağlı kalarak mühendislik hizmetleri sunmakta, alanında uzman teknik ekibiyle hızlı kalıcı ve ekonomik çözümler sağlamaktadır.

Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri, ihtiyacınız olan güvenlik sistemini gelişen teknoloji ile eş zamanlı olarak analiz ederek, sizlere en kaliteli ürünler ve en uygun maliyetlerle sunmayı amaç edinmiş olup, sisteminizin sağlıklı ve uzun ömürlü çalışabilmesi için konusunda uzman sistem danışmanı, profesyonel keşif ve teknik ekibi ile hizmet vermektedir.

ÜRÜN YELPAZESİ

ALARM SİSTEMLERİ
GEÇİŞ SİSTEMLERİ
KAMERA SİSTEMLERİ
SESLENDİRME SİSTEMLERİ
YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

TEKNOLOJİ İLE YAŞAMAK

1999 yılından beri Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe hizmet vermekteyim. Her geçen gün gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak tüm Güvenlik Sistemleri alanlarında kendini sürekli yenileyen bir yapı ile hizmetlerime devam etmekteyim.

Akıllı Zil, Fabrika Mola Zil Saati ya da Paydos Zili teknoloji ile yaşamanın en güzel örneklerinden biri. İşletmelerde mesa saatlerinin takip edilmesi, programlanması ve kullanılması hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ümit ÖZALP

Elektronik Güvenlik Sistemleri Eğitmeni / Genesis Güvenlik & Teknik Depo Kurucusu
0
Uzman Ekip
0
Mutlu Müşteri
0
Başarılı Proje

REFERANSLARIMIZDAN...